Yeni Moda, Yeni Modelleri

Yeni Sezon Trend Takı Modelleri

  • 02 Mayıs 2017
  • 3.871 kez görüntülendi.
Yeni Sezon Trend Takı Modelleri

Her sezon geçişinde olduğu gibi bu sezon geçişinde yeni takı modelleri çıktı. Sezon trendi birbirinden güzel takı modelleri bu sezon satışa sunuldu. Yeni yaz sezonunda trend olan takı modellerini incelediğimizde ilk gözümüze çarpan şey, takı modellerinin zarif ve sade olması. Sade takı modellerindeki küçük parlak taş süslemeleri ile takılar çekici hale getirilmiş. Özellikle kaba takıları sevmeyenlere hitap eden bu ürünler hem zarif, hem de sade modelleri içeriyor. Yeni sezonda ince detaylarda işleme ve taşlar göze çarpıyor. Küçük parlak taşlı ürünlerdeki bazı işleme detayları göz ardı edilemez. Taşlı ürünlerin özelliği doğal taş olması. Doğal taş takılar bu sezonda çok farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. İncelikle dokunan ve şekil verilen doğal taşların her formunu görmek mümkün. Bu sezon trendi ürünlerden en çok göze çarpan modellerden bir diğeri ise fanus kolyeler. Fanus kolyelerin içinde kum

, çiçek, taş gibi farklı objeler bulunabiliyor. Fanus kolyeler özellikle omzu açık detaylı bluz modelleriyle kombin edildiğinde şık duruyor. Kolyelerden devam edecek olursak ince altın rengi ve küçük minimal uçlarla detaylandırılan kolye modellerinin bu sezonda çok tutulduğunu görüyoruz. Takılarda ince detayların ön planda olduğu yaz sezonunda çok farklı zarif model bulmak mümkün. İnce kolyelerle uyumlu olacak ince yüzük ve bileklik modellerini de atlamamak lazım. Uyumlu kombin yapmaya önem veriyorsanız bu kolyeleri tamamlayan yüzük ve bileklik modellerine de bakmalısınız. Bileklik modelleriyle devam edersek; ince zincirli modellerin yanı sıra künye tarzında olan altın ve gümüş rengi bileklikler çok tutuluyor. Genellikle farklı birkaç bileklikle birlikte kombin edilerek satılan künye tarzdaki bileklikler bu sezonda çok tutulacak. Bileklik modellerinde doğal taş işlemeleri görmek mümkün. Bilekliklerle uyumlu olarak yine doğal taş detaylı yüzük modelleri bulunmakta. Yüzük modellerinde altın rengi olanlar kadar gümüş renkli olan modeller de tercih ediliyor.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Gümüş rengi ve parlak taş detaylarını bu sezonun takılarında görmeniz mümkün. Bu sezon moda olan doğal taş ve işleme detayları kullanılarak yapılan özgün tarzda takı tasarımlarının bazılarına da galerimizde yer verdik. Özgün tasarımlar her sezon olduğu gibi bu sezon da ilgileri çekiyor ve trend olma konusunda ödün vermiyor. Bu sezon takı konusunda seçenek çok fazla, hepsinden birer tane almakta fayda var. Marjinal takı modellerini instagramda bazı satış sayfalarından bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler