Yeni Moda, Yeni Modelleri

Yeni Sezon Örgü Eldiven Modelleri

Yeni Sezon Örgü Eldiven Modelleri

Kış sezonunun vazgeçilmez el uğraşı örgülerin farklı modellerini sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Kışın birbirinden canlı renklerde ve modellerde el örgüsü ürünler yapmak kadınların büyük zevki. El emeği bu ürünleri tatlı figürlerle süsleyince örgü yapmak daha da zevkli oluyor. Birbirinden güzel örgü eldiven modellerinin çeşidi çok fazla. Çeşitlilik fazla olunca insan hangisini yapacağına karar veremiyor. Yeni sezonda özellikle baykuş figürlü eldiven modelleri ön planda, bu figüre ait modellerde çok fazla. Baykuş figürünün yanı sıra diğer hayvanlara ait figürlerde eldiven modelleri de dikkat çekiyor. Eldivenlere yapılacak özgün tarzdaki süslemeler ürünlerin güzelliğini ortaya koyuyor. Bu sezon kirpi figürlü eldivenler de çok fazla yapılan ürünlerden. Bu eldiveni yapmak için hazır olarak düz bir eldiven alıp süslemesini siz yapabilirsiniz. Düz eldivenin üzerini tüylü iplerle süsleyerek kirpi modelini verebilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Örgü eldiven tasarlamak için örgü bilmenize gerek yok. Hazır düz eldivenleri alıp süslemeleri siz yapabilirsiniz. Boncuk

http://nordilinga.de/bin/ohne/behandeling/migraine/index.html

, pul, ponpon gibi malzemelerle kendinize özgü eldiveni tasarlamak mümkün. Bu sezonda parmaksız eldiven modelleri de dikkat çekiyor. Parmak kısmı olmayan eldivenler kullanış açısından daha pratik olması sebebiyle daha fazla tercih ediliyor. Parmaksız eldiven modellerinin de farklı işlemeli modelleri mevcut. Yine hayvan figürlü olan modellerin yanı sıra tiğ iğnesiyle örülen delikli modelleri de var. Bu sene takı ve küpe gibi aksesuarlarda moda olan ponponlar eldivenlerde de etkinliğini sürdürüyor. Özellikle örgü eldivenlerin üzerinde çok şık duran bu puf ponponlar klasik düz örgü bir eldiveni bile gösterişli hale getiriyor. Bunun yanı sıra tiğ iğnesiyle örülen delikli şık modellerde mevcut. Kısa sürede örülmesi de avantajı. Hediyelik örgü eldiven modellerinde bu yöntemi kullanabilirsiniz. Renk renk sıralı şekilde düz haraşo işlemeli eldiven modelleri de çok şık. Retro tarzı yansıtan bu eldivenlerin yapımı çok kolay. Parmaksız olarak yapıldığı için düz haraşo örgü bilen herkes rahatlıkla yapabilir. Örgü eldiven yapmak için çokta iyi örgü yapmayı bilmeye gerek yok. Yine daha önceki başlıklarda bahsettiğimiz gibi eski kazakları keserek ve ardından dikerek eldiven yapabilirsiniz. Küçük düğme ve boncuk süslemeleriyle eldivenleri daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Kış sezonunda bu eldivenleri yapmak zevkli olacaktır. Daha farklı ve yenilikçi eldiven modellerini ilerleyen günlerde tekrar sizlerle paylaşacağız. Umarım özenle seçtiğimiz galeri size ilham kaynağı olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler