Yeni Moda, Yeni Modelleri

Tahta Kasalardan Ev Dekorasyonu

Tahta Kasalardan Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda klasik çizgileri takip etmeyi sevmiyorsanız doğru yerdesiniz. Daha önce ev dekorasyonu için kullanılacağını çok fazla tahmin etmediğiniz tahta kasalarla evlerinizde otantik, renkli ve marjinal çizgiler oluşturabilirsiniz. Ev atmosferine göre tahta kasalardan istediğiniz tarzda mekanı dekore edebilirsiniz. Tahta kasaları eski kasalardan elde edebilirsiniz fakat marangozda kestirdiğiniz ve daha önce kullanılmamış kasalar daha pürüzsüz bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Tahta kasalardan çok amaçlı dolap ayakkabılık, kitaplık, duvar rafı ve daha pek çok ürün tasarlayabilirsiniz. Ürünleri ister canlı renklerde, isterseniz otantik çizgide tasarlayabilirsiniz. Son dönemlerde ev dekorasyonunda çok sık kullanılan raf kitaplık, duvar rafları farklı ebatlardaki tahta kasalarla çok kolay ve gösterişli şekilde yapılabilir. Otantik tarzda bir dekorasyon parçası olarak yapmayı düşünüyorsanız ahşap rengi ve tercihinize göre eskitme boyalar kullanarak kasaları boyayabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda ahşap kasaları kullanmak istiyorsanız; havlu standı veya kişisel objeleri ya da dekorasyon ürünlerini koyacağınız şekilde kullanmak üzere ahşap kasa raflarını asimetrik olarak duvarlara monte edebilirsiniz. Alan dar ise; üst üste olacak şekilde monte etmeniz alandan tasarruf etmek için yardımcı olacaktır.

Banyonuzun renine göre kasaları canlı renklerde ya da eskitme ahşap renginde boyayabilirsiniz. Metal ayaklar kullanarak tasarımı daha şık hale getirmeniz de mümkün. Banyoların haricinde en çok odalar ve salon gibi büyük alanlar için duvar rafı olarak kullanılmak üzere yapılan ahşap kasa dekorasyonları ön planda. Son dönemlerde çok fazla kullanılan duvar raflarını ahşap kasalar sayesinde daha gösterişli ve daha ucuza elde edebilirsiniz. Duvarlarda asimetrik veya simetrik şekillerde tamamen zevkinize göre sabitleyebilirsiniz.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Hem kitaplık hem de görsel dekorasyon ürünlerini kullanarak evlerinizi renklendirebilirsiniz. Oturma odalarında çok fazla kullandığımız tekerlekli sehpaları da ahşap kasalarla tasarlamak mümkün. Bu sehpaların iç kısmındaki haznesine kitap ve dergileri koyabileceğimiz gibi üst kısmına dekorasyon ürünleri ya da laptop koyabiliriz. Ahşap kutuların en çok kullanıldığı bir diğer alan ise ayakkabılık olarak ev girişlerine koyulmasıdır. Bunları bazen duvara sabitleyerek, bazen de birbirlerine sabitleyip yapıyorlar. Tamamen evdeki yerin durumuna ve zevkinize göre ayarlayacağınız bu şekil size bağlı. Ayakkabılık yaptırmak için ister küçük küçük, isterseniz normal kasaları yan yana birleştirebilirsiniz. Küçük kasalarla her kasaya bir ayakkabı koyulacak şekilde bir farklılık yaratabilirsiniz. Tüm kasaların boyama işlemi sonrası verniklenmesi gerektiğini unutmamalısınız. Boyamak için de ahşap boyaları kullanıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler