Yeni Moda, Yeni Modelleri

Soyulan Ruj Modası

  • 20 Haziran 2016
  • 4.167 kez görüntülendi.
Soyulan Ruj Modası

Kozmetik sektöründeki gelişmelerin hepsini takip etmek zor olsa da, çoğu ilgimizi çekiyor. Soyulan rujlar son dönemlerin popüler ve en ilgi çekici ürünlerinden. Soyulan rujların en önemli özelliği doğal görünümde olması ve bir gün boyunca dudaklarda kalıcılığını koruması. Dudak nemlendiricisiyle nemlendirilen dudaklara uygulandıktan sonra tüm gün boyunca ruj yenilemenize gerek yok. Doğal makyaj yaparken en büyük yardımcınız soyulan rujlar olacaktır. 24 saat kalan ve yenilenmeyen bir ruju kim istemez ki? Fakat bu rujları temin etme konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bilinen markaların böyle bir ürünü yok fakat bu ürünleri internet üzerinden sipariş edebilirsiniz. n11.com veya aliexpress’ten online olarak ürünleri sipariş edebilirsiniz. İlerleyen günlerde evde soyulan ruj yapımını da sizlerle paylaşacağız.
1) Videoda çok fazla konuşma olsa da temel olarak ürünü nereden alabileceğimizi, nasıl kullanacağımızı gösteren video uygulaması. Videoda da söylendiği gibi ürünü kullanmadan önce dudaklarımızı nemlendiriyor ve ardından mümkün olduğunca tek hamlede ruju dudaklarımıza uyguluyoruz.
2) Kırmızı renkli soyulan ruj uygulama videosunda rujun sürülme tekniğini ve uygulama sonrası nasıl soyulduğunu görebilirsiniz. Doğal ve kalıcı renkli dudaklar için soyulan rujlar kullanabilirsiniz. Uygulama sırasında fark ettiğiniz gibi ilk başta sürmek zor olsa da gün boyu kalıcı olması sayesinde aradaki farkı kapatabilirsiniz. Ürünün gerekli olup olmadığı veya kullanımıyla ilgili yorumları size bırakıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler