Yeni Moda, Yeni Modelleri

Nişan Tepsisi Süsleme Yöntemleri Ve Modelleri

Nişan Tepsisi Süsleme Yöntemleri Ve Modelleri

Evliliğe önemli adımın atıldığı merasimlerden birisi de nişan töreni. Bir daha tekrarı yaşanmayacak bu özel zamanda her detayın mükemmel olması çiftler açısından önemli bulunuyor. Bu sebeple ki nişanda yüzüklerin koyulduğu tepsiden, kurdelenin kesildiği makasa kadar tüm tepsi seti özenle konsepte uygun seçiliyor. Bunların hazırları olduğu gibi kendimiz yapabileceğimiz modeller de bulunuyor. Hazır tepsileri satan yerlerde genellikle çiftlerin isteği doğrultusunda süslemeler de yapılıyor. Işıltılı taşlı makaslardan, tülle süslenen tepsilere kadar her detay düşünülmüş. Biraz doğal ve sevecen bir atmosfer yaratmaya yönelik bazı tepsi modelleri dekoratif figürlerle süslenebiliyor. Modern tarzda yüzük yastıklarının bulunduğu ve gösterişten uzak gümüş renkli tepsiler de bu modellerden sadece biri. İç kısmı aynalı tepsiler, gümüş tepsiler ve daha nice tepsi modelleri sizleri bekliyor. Geçen sezon taşlı ve incili tepsi modelleri en çok satılan ve çiftler tarafından tercih edilen modeller arasındaydı. Tepsinin biraz cicili olması damat adaylarının alışık olduğu bir durum sanırım. Sizler için bu sene en çok tercih edilen nişan tepsisi modellerini derlediğimiz fotoğraf galerisi oluşturduk. Buradaki modellerin hoşunuza gitmesini umuyorum. El işlerine yatkınlığınız varsa ve düğüne kadar pek çok şeyin kendi çalışmalarınızdan oluşmasını istiyorsanız nişan tepsisi modellerinin pek çoğunu kendiniz yapabilirsiniz. Sizlere bu konuda fikir vermesi için ve bu işin aslında çokta zor olmadığını göstermek için bazı videolu anlatımlar derledik. REKLAM


Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.
1) Sade tarzda klasik taşlı tepsi süslemesi için gerekli malzemeler, yapımı ve taşların yapıştırılmasını anlatan videomuz:

2) Yuvarlak bir tepsiyi parlak şerit taşlarla ve incilerle süsleme modelinin anlatıldığı videomuz. Yapımı oldukça kolay fakat sonuç çok güzel.

3) Kuş figürleriyle yapılan şık bir nişan tepsisi örneği. Renkli ve farklı bir atmosfer oluşturmak için ideal bir tasarım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler