Yeni Moda, Yeni Modelleri

Gelinlerin Korkulu Rüyası Emine Kaynana

Gelinlerin Korkulu Rüyası Emine Kaynana

Gözüm Sende evlilik programında annesiyle birlikte eş adayı arayan Şehmus adlı gencin yaşadığı durumları anlatan videoları sizler için derledik. Emine kaynana, yani Şehmus’un annesi düşman başına denilecek türden bir kadın. Hiç birşeyi beğenmiyor ve gelin adaylarını çok ağır eleştiriyor. Şartları çok katı olan Emine Kaynana sanki gelinlerle kendisi evlenecekmiş gibi davranıyor ve program boyunca oğlunu sık sık susturuyor. Şehmus sen sus cahilsin lafıyla fenomen olan Emine kaynananın farklı bölümlerde yaptığı farklı muamelelere kahkaha atmamak elde değil. Şehmus’ta annesinin sözünden çıkmıyor ve bu sebeple ki pek çok gelin adayı tarafından terk edilmiş. Annesi ve oğlu bu programla fenomen oldular ve bizleri çok güldürdüler. Böyle kaynana düşman başına. Çok gelenekçi ve sert kriterleri olan kaynana kendine göre bir gelin adayı bulabilecek mi bakalım. İsterseniz videolarla yavaş yavaş Emine kaynanayı tanıyalım.
Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.
1) Programın başında gelinlerinde istediği kriterleri açıklayan Emine Hanım daha sonra gelina daylarıyla konuşmaya başlıyor. Başta her şey güzel giderken gelin adayı ayrı evde yaşamak istediğini söylüyor. Emine Hanım’ın oğlu Şehmus’ta buna olumlu bakınca Emine Hanım’ın tansiyonu düşüyor. Gelinleri konusunda çok seçici davranan Emine Hanım istediği olmayınca moral bozukluğuna uğruyor. Kriterleri çok zor olan Emine Hanım zorlu seçimde gelin adaylarını zorlayacağa benziyor.

2) Heykeltraş gelin adayının kendisi için hazırladığı hediyeyi beğenmeyen Emine Hanım’ın hediye karşısında yaptığı yorum. Kendisine büstünü yapacak olan gelin adayının hediyesini korku filmine benzetti ve beğenmedi. Gelin adayları ne yapsa yaranamıyor.

3) Evinde kedi ve köpek besleyen gelin adayının Emine Hanım’la imtihanı. Tabi gelin adayıyla tanışmak isteyen Şehmus bu videoda da diğerlerinde olduğu gibi annesi tarafından susturuluyor. Arada kalan Şehmus yine annesini dinleyerek susuyor. Emine Hanım bu geline karşı da olumsuz bakıyor.

4) Sporla uğraşan gelin adayının çalıştığı yeri görünce yine eleştiri yağmuruna tutan Emine kaynana gelini beğenmiyor. Şehmus soru sormak isteyince sorma diyor fakat Şehmus gelin adayına aylık harcamasını soruyor. 3 bin lira harcaması olduğunu belirten gelin adayına Şehmus çok harcama yapıyorsun derken

, Emine Kaynana Sibel Can bile bu kadar harcamıyor diyerek lafını esirgemiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler