Yeni Moda, Yeni Modelleri

Fotoğraf Çerçevesi Süsleme Fikirleri

Fotoğraf Çerçevesi Süsleme Fikirleri

Bazen güzel anılarımızı, bazen sevdiklerimizi aklımızda tutmamızı sağlayan çerçeveler çok çeşitli. Güzel ve özel anların veya kişilerin fotoğrafının bulunduğu bu çerçevelerin gösterişli olması hepimizin tercihi. Gösterişli ve şık çerçeveler biraz pahalı olabiliyor. İşte bu noktada uygun fiyatlı ve el emeği şık çerçeve tasarımı için sizlere çerçeve süsleme fikirleri konusunda video galerisi hazırladık. İstediğiniz ve beğendiğiniz pek çok çerçeveyi kendiniz yapabileceğiniz gibi, eşi benzeri olmayan tamamen size ait özgün tasarımlı çerçeveleri de kendiniz yapabilirsiniz. Birbirinden farklı özgün tasarımlı fotoğraf çerçeve süslemeleri için videolu yazımızı takip ediniz.
Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.
1) Keçelerle çiçek yaparak fotoğraf çerçevesi süslemeyi anlatan bu videomuzda ilk aşamada keçeyi nasıl keseceğiniz ve sonrasında nasıl dikmeniz gerektiği aşama aşama gösterilmiş. Uygun şekilde kestiğiniz ve sonrasında usulüne uygun katladığımız keçe çiçeklerle yapılan bu çerçeve gerçekten çok şık. Tercihinize göre büyüklü küçüklü ve renk renk dekoratif keçe çiçekler yaparak kendi çerçevenizi süsleyebilirsiniz.

2) Renkli kartonlar kullanılarak yapılan çerçeve süsleme modeli için yapıştırıcı, rengarenk kartonlar ve makas lazım. Kartonlardan videoda gösterilen usule uygun şekilde kesim uygulayarak kalp şekillerini elde ediyoruz. Sonrasında boş çerçevemizin etrafına oluşturduğumuz kalpleri yapıştırıyoruz. Bu şekilde sevdiklerinize el emeği bir ürün hazırlayarak hediye edebilirsiniz.

3) Güzel deniz kabukları ve taşlardan yapılan çerçeve süsleme modeli için özenle seçtiğiniz taşları dikkatli şekilde çerçevenin etrafına yapıştırıyorsunuz. Taşlar ve deniz kabuğuyla gelişigüzel hoş bir görüntü oluşturduğunuz bu çerçeve modelinde doğallığın esintisini yakalayacaksınız. Pek çok yerde hazır olarak satılan bu çerçeveleri evde kendiniz çok daha uygun fiyata mal edebilirsiniz.

4) Etrafı yakılarak yapılan gülün modeli videoda da gösterildiği gibi gayet pratik şekilde yapılabiliyor. Daire şeklinde kesilen kumaşların etrafı mum yardımıyla yakıldıktan sonra üst üste ve bazıları katlanarak güller elde ediliyor. Sonrasında elde edilen güller fotoğraf veya başka çerçevenin etrafına güzelce yapıştırılıyor. Çerçeve modelleri arasında en gösterişli olanı bu desek yanılmayız. Yapımı da bir o kadar zevkli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler