Yeni Moda, Yeni Modelleri

Evlendirme Programlarındaki Komik Anlar

  • 08 Mayıs 2017
  • 3.483 kez görüntülendi.
Evlendirme Programlarındaki Komik Anlar

Son zamanlarda çok tepki aldığı için kapatılma kararı alınan izdivaç programlarının renkli kısımlarını atlarsak olmaz. Çok komik olaylar olduğu için fazla izlenen ve çok fazla tepki alan evlendirme programlarının bazı renkli sahnelerini sizler için derledik. Olmadık zamanlarda, olmadık muhabbetleri duymak biraz şaşırtıcı olabiliyor. Bazen beklenmeyen laflar, bazense beklenmedik hareketler insanları şaşırtıyor, hal böyle olunca izdivaç programlarının reyting kırması da çok normal. İnsanlar gülmek için sürekli bu programları izleyebiliyor. Programlardaki olaylar bazen o kadar abartı olabiliyor ki bunların kurgu olduğu konusunda söylentiler sürekli çıkıyor. Bazen gerçek hayatta da garip tepkilerle karşılaşabiliyoruz, fakat izdivaç programlarında bu komik olayların ve farklı kişiliklerin toplanması bunların ilgi odağı olma sebebi. Bizler de bazen sıkılınca bu programlardaki derleme videolara bakabiliyoruz. İzdivaç programlarındaki farklı kişiliğe sahip insanların bir kısmını pek çoğumuz tanıyoruz. Bir dönemler kötü sesiyle ön plana çıkan Songül bunun örneği. Aylardır izdivaç programlarında bulunup, evlenmeme konusunda direnen pek çok adayı tanıyoruz. Artık sima olarak çoğumuzun benimsediği karakterler ister istemez kendilerini bazı olayların içinde bulabiliyor

, bu olaylar bazen hepimizi güldürse de bazen de üzebiliyor. Hepimizin az çok tanıdığı izdivaç programı karakterlerinin birbirinden garip davranışlarını içeren farklı videoları sizler için derledik. Aşağıdaki bağlantıdan bu videoları izleyebilirsiniz.

1) Esra Erol’un programının en ilginç damat adaylarından biri olan Şenol ve Şenol’e talip gelen gelin adayı. Şenol garip ama gelin adayı daha da garip. Israrla talip olan gelin adayıyla Şenol’ün konuşması:

2) Şenol ve Songül ikilisinin görüşme anında canlı yayına bağlanan sürpriz kişi. Şenol ve Songül’ün ayrılmasına sebep olan kadının konuşmaları videoda. Olaylar karşısında Şenol’ün tepkisini görünce gülmemek elde değil. Konuşmaların ardından Şenol’ün yengesi canlı yayına bağlanınca Şenol ağlamaya başlıyor.

3) Esra Erol’ün ilk sunmaya başladığı program olan dest-i izdivaç’tan bazı komik diyalogların olduğu sahnelerin birleştirilmesiyle oluşturulmuş video. İzlerken olaylara tebessüm etmemek elde değil.

4) Talibi tarafından reddedilince beklenmedik şekilde ‘yeter çektiğim yeter’ diyerek ağlayan damat adayı seyircileri güldürüyor. Duygusal damat adayı olaylar karşısında göz yaşlarını tutamıyor. Beklenmedik bu durum karşısında seyirciler şokta. Şokun ardından ister istemez bir gülme oluyor.

5) Birbirine küstüğü için ara sıra ağlayarak dert yanan çift. Çocukça davranışlar seyircileri hayrete düşürüyor. Esra Erol bu ikili karşısında ne yapacağını şaşırıyor, onları barıştırmaya çalışıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler