Yeni Moda, Yeni Modelleri

Estetik Mağduru Ünlüler

Estetik Mağduru Ünlüler

Estetik operasyonu sanıldığı gibi her zaman olumlu sonuç vermiyor. Maalesef bunun pek çok örneğini özellikle yabancı ünlülerde görmekteyiz. Yapılacak operasyonun olumsuz sonuç vermesi veya sürekli tekrar edilen operasyonlar sonrasında artık yüz ifadesinin anlamsızlaşması estetiğe bakış açımızı değiştiriyor. Tıpkı Bülent Ersoy’un son zamanlarda yüzünün şişmesi ve anlamsızlaşması gibi yabancı ünlülerde de çok fazla Bülent Ersoy vakası görüyoruz. Her şeyin fazlası zarar dedikleri durum bu olsa gerek. Botox işlemini 6 kez tekrarlatan bazı ünlülerin yüzündeki şişkinlik ve anlamsız ifade gerçekten şaşırtıcı. Dudakları şişirelim, dolgun dudaklı olalım derken birden patlak dudaklarla karşımıza çıkan mı dersiniz.. Daha nice şeyleri düzeltelim derken tabir yerindeyse kaş yaparken göz çıkartan ünlüler oluşan kötü görünümü düzeltmek için tekrar tekrar estetik operasyon için masaya yatarak oluşan görüntüyü daha da abartılı hale getiriyor. O değil gülmelerini, kaş çatmalarını anlayamıyoruz. Kaşlar kaldırılıp dolgunlaştırıldığı için kaş çatamayanlar var esasında. Güzellik ve gençlik hepimizin hoşuna gider tabi ki. Fakat olayı abartıp, doğallık çizgisinden çok uzaklaşmak maalesef olumsuz sonuç veriyor bunu galerideki örneklerle görüyoruz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yapay bir çirkinlik yerine doğal bir yaşlılık olması gereken galiba. Bunu tercih etmeyenler de olabilir. Tabi fikir size kalmış.
1) Görsellerin slayt şeklinde derlendiği ve estetik operasyon öncesi ve sonrasını gösteren videomuz. Ünlülerin estetik yaptırdıktan sonraki halleri ve sonuçlar. Sonuçlar hayal edilen gibi olmamış anlaşılan.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler