Yeni Moda, Yeni Modelleri

Eski Kot Pantolonları Yenileme Fikirleri

Eski Kot Pantolonları Yenileme Fikirleri

Eskiyen kot pantolonlarımızı çoğu zaman atmaktayız. Bugün eski kot pantolonlara yönelik daha farklı değerlendirme yöntemleriyle eskisinden daha güzel pantolon modelleri tasarlamak için bazı fikirleri sizlerle paylaşacağız. Eski pantolonları çöpe atmaktansa, değerlendirmek daha mantıklı. Kötü bir sonuç elde ederseniz pantolonu atabilmenin verdiği rahatlıkla faklı modeller tasarlayabilirsiniz. 2017 yaz sezonunda moda olan pek çok modeli eski pantolonlara uygulayabiliriz. Yeni sezonda moda olan paçası püsküllü, paçası kesik olan pek çok pantolon modelleri görsellerde gösterdiğimiz şekilde keserek kendiniz yapabilirsiniz. Paçası eskiyen kot pantolonları değerlendirmek için güzel bir yöntem. Yine eski ve lekeli kot pantolonları değerlendirmek için kumaş boyalarından faydalanabilirsiniz. Kumaş boyalarını kullanarak kot pantolonlar üzerine kendinize özgü figürleri işleyebilirsiniz. Kumaş boyasının yanı sıra kumaş kalemlerini kullanarak pantolonlar üzerine yazı yazabilirsiniz. Yine boyama yöntemlerinden biri olan dantelleri kullanarak boyama yöntemini de uygulayabilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Pantolon üzerine sabitlenen dantelin üstünü sünger veya fırça aracılığıyla boyayarak dantel desenini pantolona işleyebilirsiniz. Yine yeni sezonda popüler olan inci boncuk işlemelerini pantolonlara yapabilirsiniz. Eski ve soluk renkli kot pantolonların üzerine inci boncukları rastgele dikerek şık bir tasarım oluşturabilirsiniz. İncilerin yanı sıra parlak renkli taşlar da pantolon süslemelerinde çok sık kullanılmakta. Bir dönem popüler olan renkli zımbalar aracılığıyla da pantolonlarınızı süsleyebilirsiniz. Özellikle kısa pantolonların paça kısmına görsellerde gösterdiğimiz şekilde renkli taşları sabitleyerek şık bir tasarım üretebilirsiniz. Etnik tasarımların moda olduğu şu dönemde eski kot pantolonlardan etnik modeller tasarlama fikrini atlamak olmaz. Etnik modelleri yapmak için danteller veya eski kumaşları kullanabilirsiniz. Dantelleri özellikle pantolonların paçalarını ve yan kısımlarını süslemede kullanabiliriz. Danteller haricinde pantolonları süslemek için yama tarzında rastgele dikeceğimiz renkli kumaşlar kullanabiliriz. Renkli kumaşları kare

Buy Generic zithromax Online

, dikdörtgen veya daire şeklinde istediğimiz gibi keserek pantolonlara dikebiliriz. Tamamen özgün ve size özel bu tasarımlar şık görünecektir. Yine son dönemlerde çok tutulan modeller arasında dikiş ipiyle desen işlenen pantolonlar var. Eski kot pantolonlarınızın üzerine kalemle taslak bir şekil çizip, ardından bu şekli dikiş ipleriyle etamin işler gibi işleyebilirsiniz. Bu şekilde yapılan kaktüs, çiçek gibi desenli pek çok pantolon bu sene moda. Son olarak eskitme kot pantolonları yapabilirsiniz. Eski pantolonlarınızın belirli yerlerini rende aracılığıyla hafif yırtıklar oluşturup, yırtıkların derecesini elinizle sökerek ayarlayabilirsiniz. Yırtık kot pantolonlar her zaman popülerliğini koruyor. Bu şekilde çok şık bir pantolon tasarlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler