Yeni Moda, Yeni Modelleri

El Yapımı Bayan Ayakkabı Modelleri

El Yapımı Bayan Ayakkabı Modelleri

Sizler için en şık ve en rahat ayakkabı modelleri şüphesiz ki el yapımı şeklinde tasarlanan modeller olacaktır. Çünkü bu el yapımı bayan ayakkabı modellerinde kesinlikle rahatlığı ve konforu bulabileceğiniz gibi farklı olmakla beraber özel bir şıklığı da ayaklarınızda yansıtma imkanını yakalayacaksınız. Bu nedenle de isterseniz gelin adayları için hazırlanan tasarımlardan istersneiz günlük veya abiye ayakkabılardan gönül rahatlığı içerisinde seçme şansınız olacaktır. Özellikle hanımların karşılaşmış olduğu en büyük sıkıntıyı oluşturan unsurlardan topuklu ayakkabılarda hiç bir şekilde rahatsızlık duymadan kullanma imkanını elde edeceksiniz. Çünkü hem topukların uygulanması esnasında her detaya özen gösterilmesi hem de şıklıktan geri kalmadan mükemmelliğini koruyacak şekilde dizayn edilmesi sebebi ile en özel ayakkabı olması kaçınılmaz olmaktadır. Ayrıca el yapımı olmasından dolayı işlemelerin de muhteşem şekilde uygulandığını göreceksiniz. Çünkü bazen bu yapılan işlemeler taşlardan temin edilmiş bazende çiçek motifleri ile sade güzelliğe kavuşturulmuştur. Ayrıca topuklu tasarlanan modellerin beraberinde babet tarzında ve topuksuz ayakkabıları da sıkça göreceksiniz. Bu şekilde hazırlananlarda özellik olarak sade güzelliği yansıtması amaçlanmıştır.

Çünkü genellikle topuksuz ve babet ayakkabıların genelde günlük tarzını oluşturması ve günlük kıyafetler ile ahengi sağlaması amacı ile bu şekilde yapılması daha uygun hale getirilmiştir. Yani hem sezona özel tasarımlar içermesi hem de sizlere kusursuzluğu yansıtacak özelliklerde olması sebebi ile ayakkabılarda yapılan seçimlerde doğru tercihlerin olmasına imkan tanıyacaktır.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Stil açısından ise yine farklılığı görmeniz kaçınılmaz olacaktır. Çünkü bazı modeller de el yapımı olmasından dolayı ip bağcıklar şeklinde dizayn edildiği gibi ayakkabının yansıttığı modele özgü kayış bağlamalar, bilekten bağlamalar tarzı da yansıtılmış ve uygulanmıştır. Kısacası bir ayakkabı da olması gereken ve özellikle sizlere hitap edecek nitelikler de modelleri bu el yapımı bayan ayakkabı modellerinde kolaylıkla bulabilme ve seçme imkanını elde edebileceksiniz. Renklerde ise hiç bir şekilde kısıtlama yapılmamaya gayret gösterilmiştir. Bu nedenle de her renk tonu ayakkabıya özellikler kazandırdığı gibi gözlere de estetik güzelliği yansıtmayı başardığını bu sayede de göreceksiniz. Artık genellikle hanımların da beğenisini kazanan bu özel tasarımların ayakkabı modasında da imza attığını sizlerde fark edeceksiniz. Çünkü rahatlık olsun konfor ve şıklığı bir arada sunabilecek başka bir modele ihtiyaç duymadan bu el yapımı modellerin de bulacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler