Yeni Moda, Yeni Modelleri

El Yapımı Bahçe Dekorasyon Ürünleri

El Yapımı Bahçe Dekorasyon Ürünleri

Bahçe dekorasyon ürünleri genellikle pahalı ve belirli standartlar dahilinde üretilmektedir. Yeniliğe açık ve el işlerini seven kişilere hitap etmeyen bu ürünleri kendimiz tasarlayarak oldukça güzel eşyalar üretebiliriz. Bu ürünler sayesinde hem eski eşyalarımızı değerlendirmiş, hem de oldukça hoş ve tarzımızı yansıtan dekorasyon ürünlerini tasarlamış oluruz. Eşi benzeri olmayan bahçe dekorasyon ürünleri tasarlamak hepimizin hoşuna gider sanırım. Öncelikle çok pratik ve yaratıcı modelde üretilen aydınlatma süslerinden bahsetmek istiyorum. Bahçe aydınlatması her zaman önemli ve dikkat çeken bir konu olmuştur. Hem gerekli aydınlatmayı sağlayabilmek hem de şık görünmesini sağlamak için bu konuda biraz çaba göstererek benzersiz bahçemizi tasarlamaya başlayabiliriz. Yeni aldığımız veya eski kavanozları kullanarak bahçenin farklı yerlerinde aydınlatma sağlayabiliriz. Tabanına fasulye koyduğumuz kavanozun üstüne büyük kütük mum koyup hava almasını sağlayacak şekilde kapağını kapatıp dilediğimiz bahçe köşesine koyabiliriz ya da vida aracılığıyla zincir bağlayarak duvara ya da tahtaya çaktığımız çiviye geçirerek görsellerde olduğu gibi otantik bahçe köşesini elde edebiliriz. Hatta büyük ağaçlı bahçeniz varsa bu süsleri dallara sabitleyerek daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yine yuvarlak olarak kestirdiğimiz bir odun parçasını dikey şekilde toprağa sabitleyip, üzerine yarısını kestiğimiz ve kenarlarına delik açtığımız metal konserve sabitleyip mum koyarak hoş bir dekorasyon elde edebiliriz. Dilersek sap kısmını ve konserveyi hoş renklere boyayıp hatta desen bile yapabiliriz. Eski metal konserve kutularını renk renk yağlı boyalarla boyayıp içine çiçekler ekerek oldukça renkli bir bahçe köşesi elde edebilirsiniz.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yine eski kullanılmayan bir kafesin içerisine toprak ve gösterişli süs çiçekleri ekerek bir köşeye astığımızda oldukça hoş bir köşe tasarlayabiliriz. Eski araba lastiklerini üst üste dizip içlerine toprak doldurup çiçek ekerek ve sonrasında rengarenk boyayarak yine gösterişli bir köşe elde edebiliriz. Çiftler için gösterişli romantik bir köşe hazırlamak adına ortadan ikiye kestirilen bir kütük üzerine bir kaç çukur bölme açılıp bunlara küçük mumlar koyularak akşamları hoş bir dekor ürünü ve gösterişli bir köşe dekore edebilirsiniz. Bahçenizdeki büyük taşları dilediğinizce desenlere boyamak hem hoş hem otantik bir görünüm verme konusunda etkili olabilir. Küçüklü büyüklü taşları boyamak bahçenize renk getirebilir. Hayal gücünüz doğrultusunda tasarlayacağınız ürünler tamamen sizin emeğiniz olacak ve sizlerin tarzını yansıtacak. Hepinize kolay gelsin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler