Yeni Moda, Yeni Modelleri

Doğal Yöntemlerle Kaş Uzatma Ve Kalınlaştırma

  • 15 Aralık 2015
  • 3.331 kez görüntülendi.
Doğal Yöntemlerle Kaş Uzatma Ve Kalınlaştırma

Kaşların seyrek çıkması, dökülmesi veya yanlış alınması sonucu seyrelmesi pek çok kadının problemlerinden. Maalesef hassas bir yapıya sahip olan kaşlara yanlış müdahale edildikten sonra kendini toplaması biraz zor oluyor. Yanlış şekilde alınan ve seyrelen kaşların yenilerinin çıkmasını sağlamak için telafi etmek adına bazı noktalara dikkat edebiliriz. Bu hususlara dikkat etmek kişinin kıl yapısındaki duruma bağlı olarak genellikle olumlu sonuç vermektedir. Kaşlar da tüylerimiz gibi kıl foliküllerine sahip ve kıl oluşumunu olumlu yönde destekleyen şeyler kaşların yapısını güçlendirmek açısından da önemlidir. Kaşları uzatmak ve kalınlaşmasını sağlamak adına doğal yağlar en çok kullanılan ürünlerden. Doğal yağlar içinde bulundurduğu vitamin kompleksleri, kıl folikülünün nem oranını dengeleme, uygulanırken kıl köküne masaj etkisi yaratma gibi sebeplerle kaş çıkmasını destekler. Kaşların yapısını etkileyen diğer etmenler beslenme şekli ve tüketilen su miktarıdır, bu noktaya da değinmekte yarar var. Kaşları uzatmaya yönelik yapılan çoğu doğal kür düzenli yapıldığında olumlu sonuç vermekte. Doğal kürlerde kullandığımız yağların soğuk işlemlerle elde edilmiş olması sonucun olumlu olması açısından önem sarf etmektedir.Şimdi bunları inceleyelim: 1) Soğuk pres yöntemiyle elde edilmiş olan ve bu nedenle de besleyici özelliği çok bulunan hint yağının kaşlarda fırça yardımıyla kullanımını anlatan videomuz:
2) Prof. Dr. Saraçoğlu’nun kaş gürleştirmek için önerdiği doğal kür tarifi videomuz. Bunun için gerekli malzemeler; sarımsak, soğuk badem pres yağı ve aslan pençesi. Tarifteki malzemeler demlenip kaşlara uygulanıyor ve düzenli yapımda 1.5 ayda etki görülüyor. Detayları videomuzda bulabilirsiniz.
3) Soğuk işlem görmüş badem yağı, hint yağı ve fındık yağı karışımıyla yapılan tarifin maskara fırçası aracılığıyla kaşlara uygulanmasını anlatan videomuz:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler