Yeni Moda, Yeni Modelleri

Devasa Düğün Pastası Modelleri

Devasa Düğün Pastası Modelleri

Düğünlerde gelinlik ve takım elbiseden sonra görselliğin önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Ortam görselliğini daha da canlandıran en önemli şey düğün pastası olsa gerek. Düğün pastalarının çok önemli ayrıntı olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Özellikle galerimizde bulunan fotoğraflara baktıktan sonra bu konudaki fikriniz değişecek. Bir düğünü canlandıran en önemli şeylerden biri de düğün pastası. Bazı düğünlerde yapılan devasa düğün pastalarının görselliğinin etkileyici olmaması mümkün değil. Sizler için o devasa ve emek verilerek yapılan düğün pastalarını derledik. Kimi rengiyle, kimi küçük detayları ile, kimi de devasa büyüklüğü ile misafirleri büyülemeye yetmiş. Özellikle ortamdaki ışıkla daha da etkileyici hale getirilen düğün pastalarının fiyatları da dudak uçuklatıyor. Altın rengi ve gümüş rengi detay süslemeler düğünü görsel şölene dönüştürmüş. Düğünde ortamın atmosferi kadar seçilecek pastanın modeli ve büyüklüğü de önemli. Butik pasta konusunda gelişmeleri göz ardı etmek imkansız, butik pastacılık bu denli ilerlemişken düğünlerde kullanılan yaş pastaların da bu denli mükemmel görsele sahip olmasını çok görmemek lazım.

Klasik yuvarlak pastaların yanı sıra farklı geometrik şekillere sahip olan pastalar da bu sene dikkat çekiyor. Pastaların boyutu ve detaylardaki ayrıntısına göre de fiyatları artıyor. Devasa pasta deyince aklımıza yakın zamanda muhteşem bir düğün yapan Ali Ağaoğlu’nun kızı Sena Ağaoğlu’nun düğünü geldi. Düğününde muhteşem görünümde 5 katlı dev pasta kesen Sena Ağaoğlu gelinliğiyle de dikkatleri çekmişti. Pek çok ünlünün düğününden karelere bakınca devasa düğün pastalarını fark etmemek imkansız. Ünlülerin düğün pastaları büyük olmasının yanı sıra çok fazla küçük detay içermesiyle dikkat çekiyor. Özellikle pastalarda altın rengi süslemeler göz kamaştırıyor. Dev pastaların görselliğin yanı sıra tadının da güzel olduğuna dair duyumlar aldık. O kadar para harcanıp

Eucreas kopen zonder recept? – Online apotheek

, emekle yapılan pastaların sadece şekil olarak iyi olması hayal kırıklığı olurdu. Farklı aroma ve tatlardaki devasa dev düğün pastaları için çok fazla model bulunmakta. Çok kararsız kaldığınız durumda işin uzmanından görüş almanızı tavsiye ederim. Ayrıca düğün pastalarının gelinlik deseni ile uyumlu olarak yapıldığını da belirtmek isteriz. Her şeyi en ince detayına kadar düşünerek mükemmel bir düğün yapmak istiyorsanız size bu ipucunu da verelim. Butik pasta konusunda gelişmeler devam ettikçe daha çok devasa dev düğün pastaları yapılacağını görüyoruz. Emek ve el işçiliği ürünü pastaları beğenmemek mümkün değil.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler