Yeni Moda, Yeni Modelleri

Deni Gabi Bayan Kol Saati Modelleri

  • 14 Ekim 2014
  • 5.941 kez görüntülendi.
Deni Gabi Bayan Kol Saati Modelleri

Her bayanın tarzını ve imajını kusursuz şekilde dizayn edebilen ve bu fırsatları onlara sunan deni gabi sizler için yeni tasarım oluşturan deni gabi bayan kol saati modelleri ile görünecektir. Ayrıca bu kol saatlerinin hemen hemen hanımların kollarında ve bileklerinde her daim yer almasından dolayı bu marka ile hem kaliteyi hemde şıklığı aksesuar ile birlikte daha şık hale getirebilme imkanını bulacaksınız. Bu mükemmel deni gabi kol saatlerininde muhteşem görünüm şeklinde bileklerinizde sürekli yer alabilmesi amacı ile sıkça işlemeler yapılarak tamamlanmıştır. Çünkü bu işlemeli modeller ile ayrıcalıklı olmakla beraber en özel saat tasarımı da elde edebilme şansını yakalayacaksınız. Ayrıca renk olarak ise gümüş renklerden oluşan tasarımlar herkesin dikkatini çeken ve işlemeler ile birlikte dizayn edilmesinden dolayı gözde modellerden birisidir denilebilir. Ama altın sarısı renklerden oluşan tasarımlarda bazen sade altın sarısı tonunun özel şıklığını kendinize yansıtabileceğiniz gibi karma renklerden oluşan yani altın sarısı ve gümüş tonların beraberce kullanıldığı en şık tasarımıda elde edebilme olanağınıda yakalayabilirsiniz. Şekil itibari ile her şekil rahatlıkla uygulanmıştır. Örneğin yuvarlak şekiller her zaman kullanılan tarzı ile yapılmış ve işlemeler işle daha şık hale getirilmiştir. Farklı ise kare dikdörtgen ve oval şeklinde oluşan mükemmel stilleri de zevkinizce tercih edebileceksiniz. Kol saatlerinin iç kısmında yer verilen rakamlar ise biraz daha büyükçe yapılmaya çalışılmıştır. Bu rakamları ise bazılarında roma rakamları ile yapılarak bazen de rakam şeklinde tasarlanmıştır.

Ayrıca hem ilgi olsun beğenileri olsun üzerine çekme amacı ile hemde zevklere hitap edebilmesi için renklerden vazgeçilmeden modellere yansıtılmıştır. Örneğin ya rakamlar karma renkler ile renklendirilerek yapılmış yada kayış kısımları deri ile renklendirilerek tamamlanmıştır. Farklı elde edebilmek ve sizlerin bu tarzlardan faydalanması amacı ile saatlerin iç kısmına yazılar yazılmıştır. Bunlar gibi olmakla beraber resimlemeler ve desenler de gayet şıklığı oluşturacak niteliklerden oluşmaktadır. Süsleme ve aksesuar niteliğin de görünmesi amacı ile taşlarda dizayn edilmiştir.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu kullanılması düşünülen taşlar ise bazı modeller de kayış görevini yerine getirmektedir. Bazen ise saatin üzerine dizilerek çiçek şekli veya farklı şekiller yapılarak mükemmel olması sağlanmaktadır. Yani değerli ve şık bayan kol saatlerini bu deni gabi bayan kol saatleri sayesinde markanın farklılığını ve özelliğini kalitesi ile beraber bileklerinizde görebileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler