Yeni Moda, Yeni Modelleri

Dekoratif Saat Modelleri

  • 10 Kasım 2012
  • 5.439 kez görüntülendi.
Dekoratif Saat Modelleri

Duvar saatleri her yerde kullanılan aksesuarlardandır. Hayatta hepimiz sürekli zaman ile yarışırız,hepimiz mutlaka bir yerlere yetişmek yada işlerimizi yetiştirmek için sürekli saate bakarız. Kolumuzda taşıdığımız saatlerin yanında duvar saatlerine de yaşadığımız her mekanda ihtiyaç duyarız. Evimizde kullandığımız saatler için neredeyse her oda için farklı bir saate ihtiyaç duyarız. Bunlar içinde hazırlanmış değişik dekoratif saat modelleri vardır. Salonlar için tercih edilen dekoratif saat modellerinde genellikle daha ,taşlı ,yaldızlı yani daha süslü modeller kullanılır. Tavuskuşu modeli çok rağbet gören modeller arasındadır. Kelebek desenlerinin yada yunusların aynalardan oyulduğu değişik dizaynların yapıldığı yada oymalı çiçek desenlerinin olduğu dekoratif saat modelleri salonlar yada oturma odaları için çok uygun görülür. yine salon yada oturma odaları padişah elbisesi üzerindeki saatler yada oymalı beyaz ve taşlı kırılmaz malzemeden yapılan dekoratif saat modelleri kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Çocuk odaları için hazırlanmış dekoratif saat modellerinde genellikle esprili modeller kullanılır çizgi film karakterleri kullanılır,çok canlı renkler vardır. Kuşlar yada çiçekler çocuk odaları içindir,renkli kediler yada koşan insanlar gençlerinde beğendiği modeller arasındadır.

Aynı şekilde dekoratif saat modellerinde kullanılan çerçevelerde vardır bu çerçevelerin içinde bazılarında rakamlar vardır, bazılarında rakamların yerinde sevdiklerinizin resimlerini kullanabilirsiniz.dekoratif saat modellerinde kullanılan rakamların yerleri genellikle standart saat rakamlarının yerlerinde değildir, saati ilginç yada dekoratif yapanda zaten rakamlarında farklı yerlerde olmasıdır. Aynı şekilde roma rakamlarının kullanıldığı dekoratif saat modelleri de vardır.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Tabi bu saate bakarken saati anlayabilmek için roma rakamlarını bilmek illaki gerekli değildir, alışkanlık olarakta saate bakar bakmaz saatin kaç olduğunu bilebiliriz. dekoratif saat modellerinde mutfaklar içinde hazırlanmış modeller vardır. Bu modellerde genellikle ahçı motifleri ,çatal kaşıklar ve sahanda yumurta gibi değişik modeller kullanılır. Sizler için hazırladığımız örnekler arasından size hitap eden dekoratif saat modelleri bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler