Yeni Moda, Yeni Modelleri

Dekoratif Abajur Modelleri

Dekoratif Abajur Modelleri

Evlerimiz için olsun iş yerleri için olsun daha mükemmel şekilde faydalanmanız amacı ile bir çok ısıtma aydınlatma modelleri yaratılmıştır. Ama özellikle de evlerimiz için hazırlanmış olan dekoratif abajur modelleri bizlerin en büyük gereksinimi ve ihtiyacını karşılaşmasından dolayı her evde bulunması gereken ev eşyası olmaktadır. Bu sebeple de yatak odalarına özgü olduğu gibi çocuk odaları için de birbirinden mükemmellik içeren abajurlarda olmaktadır. Ayrıca bu abajurlara özellik kazandırmak ve aha dekoratif görünmesi amacı ile hazırlanmış olan abajurların üzerine bir çok aksesuarlar veya figürlerden oluşan modellerden yerleştirilmesi sonucunda herkesin zevkine hitap etmeyi başaran tarzları sunmaktadırlar. Bir çok hanım ise bu modelleri kendi tarzlarına uygun şekilde sonlandırmak amacı ile kendi emekleri ile elde etmiş oldukları aksesuarlar sayesinde daha zengin modeller içinde görünmesine yardımcı olmuşlardır. Mesela süslemek için genellikle kurdelelerden oluşan güller veya çiçekler yapılarak bu abajur üzerine yerleştirilerek sonlandırılmıştır. Böylece daha muhteşem görünüm kazanmasını sağladıklarından dolayı en çok seçilen tarzları bu tasarımlar oluşturmaktadır. Bunlar dışında oluşan tasarımları ise hayvan figürlerinden oluşan kelebekler kuşlar gibi herekse hitap edecek şekilde dizaynlanması nedeni ile eminim sizler de beğeneceksiniz. Farklı tasarımları oluşturmak için ise değişik figürler kullanılması sonucunda elde edilmektedir.

Örneğin değişik hayvanlardan oluşan figürler insan figürleri veya farklı şekiller kullanılarak tamamlanmaya çalışılmaktadır. Bu nedenle de değişikliği yaratmak adına porselenden, ahşaplardan ve metallerden yararlanılmıştır. Ayrıca hazır elde edebilmek amacı ile de abajurların üzeri kendinden desenlenmiş olan ve şekiller verilerek mükemmellik içinde sizlere sunulan modeller de olmaktadır. Ama sadece üzerine farklılık yapılmayan ve abajurların ayak kısımlarına değişimi sağlanması sonucunda tamamlanan tasarımda yapılmıştır. Bahar temalı olan tasarımlar da ise ağaçlardan oluşan ve bahar dalları, bahar çiçekleri ile süslenen şekilde tasarlanmıştır.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bunların yanı sıra da seramikler de kullanılması sonucunda çok harika stilleri de yaratmayı başarmışlardır. Sizler de daha birçok farklı tasarımların sergilenmesini sağlayan modellerden yararlanabilir ve seçebilirsiniz. İster yatak odalarınız için ister çocuk odalarına özgü modelleri kesinlikle beğenerek tercihleriniz de yer verebileceksiniz. Püsküller ve saçaklar kenar kısımlarına ilave edilmiştir. Bir çoğun da ise mükemmel işlemelerde yapılmıştır. Bu işlemeler sayesinde ise daha ağır görünümlü abajur modelleri yaratılması sonucunda modern yatak odalarının vazgeçilmez tasarımı haline gelecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler