Yeni Moda, Yeni Modelleri

Çocuklar İçin Eğitici Kumaş Kitap Örnekleri

Çocuklar İçin Eğitici Kumaş Kitap Örnekleri

Çocuklar için eğitici keçe kumaş kitapları hem hazır satılmakta hem de evde yapılabilmektedir. Bu kitaplardaki şekiller cırt cırt veya çıtçıt aracılığı ile yer değiştirebiliyor. Çocukların hayal gücü doğrultusunda istediği şekilleri ve desenleri üretebildiği, resim çizer gibi hayalindeki tabloyu oluşturmasına imkan tanıyan bu kitaplar çocuklarda düşünme yeteneğini geliştirmekte ve hayal gücünün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Hem öğretici hem de eğlendirici olan eğitici keçe kumaş kitap modelleri oldukça farklı modellerde üretiliyor. Çocuğunuzun karakterine göre bu kitapları kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Klasik oyuncaklardan farklı olarak çocukları düşünmeye iten eğitici keçe kumaş kitap modelleri oldukça hoş. Hem polar hem de keçeden yapılan bu eğitici keçe kumaş kitaplar çocuğunuzun çok yönlü zeka seviyesini geliştirmek konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Çocuğunuz sıkılmadan ve farkında bile olmadan düşünmeye ve kendi başına karar verme yetisini bu eğitici keçe kumaşlar sayesinde sağlayabilir. Kız çocukları için çiçek, barbie bebek gibi desenler varken erkek çocukları için de araba, sevimli kahramanlar gibi farklı model keçe kitaplar var. Bu ürünü siz üretecekseniz çocuğunuzun ilgi alanına göre dilediğini desenleri şekillendirebilirsiniz.
1- Çocukların özgür karar verme yeteneğini geliştireceği ve geometrik şekilleri öğreneceği eğlenceli keçe kitap modeli. Keçe kitabı evlerinizde yapabilirsiniz, parçaları çıtçıt veya cırt şeritlerle sabitleyebilirsiniz. Hatta ipler aracılığıyla boncuk geçirip abaküs şeklinde çocuklarınızın sayı saymayı öğrenmesine katkı sağlayan eğitici keçe kumaşı örneğini sağlayabilirsiniz. Keçe kitabı incelerseniz yapımının da çok kolay olduğunu görebilirsiniz.REKLAM

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.2- Çocukların özgür karar verme ve tasarım yapabilme yeteneğine katkı sağlayacak nitelikte olan eğitici keçe kumaştan tasarlanmış özgün tarzda kitabın sayfaları ve bölümleri. Kullanımı oldukça kolay ve uygulamalı olarak gösterilmiş. Çocuklarınızın zeka seviyesini olumlu yönde geliştirecek bu ürünleri evinizde tasarlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler