Yeni Moda, Yeni Modelleri

Birayla Saç Yıkamanın İnanılmaz Faydası

  • 19 Şubat 2016
  • 9.194 kez görüntülendi.
Birayla Saç Yıkamanın İnanılmaz Faydası

Bazen saçlarımızın hızlı uzaması ve hacminin artması için bazı bakım ürünleri ve doğal maddelerle desteklemek gerekebiliyor. Özellikle kısa saçların uzama evresinde kolay şekile girmemesi, zor şekil alması nedeniyle hızla uzamasını istiyoruz. Bazen de sönük görünen saçların biraz hacim kazanmasını istiyoruz. İşte böyle durumlarda saçlarımızın yumuşaması, hızlı uzamasını ve hacim kazanmasını sağlamak amacıyla birayla yıkayabiliriz. Hepinizin öyle şey mi olur dediğini duyar gibiyim, ben de ilk duyduğum zaman şaşırmıştım. Saç uzatmak için kısa süren ve kolayca yapılan bu işlemi püf noktalarını görmeniz için detayıyla sizler için video galerimizde toparladık. Bu yöntemi uygulamak saçlarınızda belirgin bir farklılık ve canlılık oluşturacaktır. Kısa sürede iyi sonuç almak istiyorsanız bu yöntemi denemenizi öneririm. Bira içinde bulunan mayadan dolayı saçları olumlu yönde etkiliyor, ayrıca renkli saçlarda renk koruyucu özelliğe sahip. Sağlıklı saçlar için bu bakım rutinini uygulamakta fayda var.
Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.
1) Türkçe anlatımlı videomuzda saçların birayla yıkandığı zaman saç teli üzerinde koruyucu tabaka olacağına ve böylelikle boyanın daha kalıcı olacağına değinilmiş. Birayı saça uygulamadan önce 1-2 dakika kadar kaynatıp sonrasında soğuduktan sonra saçlarımızı yıkıyoruz. Bira içinde bulunan mayalar saçlarımız için olumlu etki yaratıyor. Pek çok ünlünün kullandığı maya özlü şampuanların temeli de buradan gelmektedir.

2) Yabancı videomuzda birayı kaynatıp saça sürüldükten sonraki süreye kadar herşey gösterilmiş. Burada daha çok saçları uzatmak için kullanılan birayla yıkama yöntemine değinilmiş. Videoda dikkat ederseniz videoyu hazırlayan kişinin saçları gri renkli olmasına rağmen çok yıpranmamış ve çok sağlıklı görünüyor. Sizler de hızlı uzama ve dolgun görünüm için bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

3) Yabancı videomuzda video sahibi daha sağlıklı, uzun ve dolgun saçlara sahip olmasını biraya borçlu olduğunu anlatıyor. Videoda da gördüğünüz gibi saçları oldukça uzun ve parlak. Bakım rutinini de açıklamadan sonra gösteren video sahibinin yaptığını denemekte fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler