Yeni Moda, Yeni Modelleri

Bebek Takı Yastığı Modelleri

Bebek Takı Yastığı Modelleri

Günümüz de adeta moda haline gelen ve bebekler için yapılan doğum öncesi hazırlıklarında yer alan kuşkusuz ki bebek takı yastığı modelleri olmaktadır. Bu bebeklere özel tasarımlarda bir çok özelliği bulunması sebebi ile her anne adayı bu özelliğe özen göstermektedir. Çünkü bebekler için hazırlanılan bebek yatak takımlarında adeta son günlerde bir paçası haline gelmektedir. Ev tekstil ürünleri içerisinde bulunduğu gibi bebeklerin yatak takımların da aksesuar şeklinde olması sebebi ile hem daha çok şıklığı yansıtması hem de hoş güzelliği ile farklı bir görünüm sağlamasından dolayı artık sıkça görmekteyiz. Bu bebek takı yastığının diğer bir özelliği ise bizim toplumumuzda muhakkak bebeklere takı merasimi yapıldığından dolayı artık armağan edeceğiniz takı modellerini bu yastıklara ilave ederek rahatlıkla sunabileceksiniz. Ayrıca bunların bebeklere özgü olması sebebi ile tasarımlar da zenginliği sunacak özelliklerde olması gibi gayet bir çok aksesuarların bunların üzerine dahil edilmesi sonucunda muhteşem şekilde dizayn edilmiştir. Görkemli ve gösterişi sağlamak amacı ile de en çok kullanılan süslemelerde tüller, nazar boncukları veya bebeklere hitap edecek şekilde dizayn edilmeye çalışılmıştır.

Mesela kız bebekler için pembe seçilirken erkek bebekler için mavi renklerin hakim olduğunu ve bu tonlara ağırlık veriliğini göreceksiniz. Bu nedenle de kız bebekler için hazırlanılan bebek takı yastıklarında pembe yastıkların üzeri hoş güzelliği yansıtması amacı ile büyükçe pembe tüller veya saten kumaşlar ile yapılmaya çalışılmıştır. Ayrıca özelliğine özellikler kazandırmak amacı ile de muhakkak bebek figürleri ile zenginlikler kazandırmayı amaçlamışlardır. Böylece herkesin beğeneceği tarzlar ve modeller bu sayede en şık hali ile sunulmuştur.
Farklı olması için ise hayvan figürlerine de oldukça yer verilmek istenmiştir. Mesela leylek figürü sıkça kullanılanlar arasında yer aldığı gibi değişik figürlerinde sunduğu güzelliklerde yerini almaktadır. Ayrıca sadece bebeğinize özel olmasını isterseniz bebek takı yastıklarının üzerine özen içerisinde bebeğinizin adını yazmanız yeterli olacaktır. Böylece özellikler içereceği gibi mükemmel görünümlere de kavuşturma imkanını yakalayacaksınız. Soft bir güzellik için ise yastıkların kenar kısımları renk renk tüyler ile yapılmaktadır. Ayrıca bazende modelin rengine hitap edecek şekilde güller, çiçekler ve kurdeleler ile fiyonklarda tasarımlarda bulunmaktadır. Sizler de bu estetik olmakla beraber hoş güzelliği bebeğiniz için seçmek isterseniz en şık modeller arasından tercihlerde bulunmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler