Yeni Moda, Yeni Modelleri

Bebek Beşik Dönence Modelleri

Bebek Beşik Dönence Modelleri

Bebeklerin dikkatini çekecek şekilde hazırlanan ve bebek beşiklerine hem aksesuar olma özelliği bulunan hem de daha hoş görünmesine yardımcı olan bebek çocuk ürünlerinden bebek beşik dönence modelleri artık annelerin tercihlerinde yer almaktadır. Bunlar sayesinde de bebeklerin dikkatini çekmesi sonucunda onların hoşça vakit geçirmelerine de olanak sağlamaktadır. Ayrıca dönence özelliği bulunması sayesinde de ister belirli zamanlarda isterseniz sizlerin istediğiniz sürede beşiklerin üzerinde dönecektir. Bebeklere özel tasarımlar olması sebebi ile bunları oluşturan figürlerin genellikle hayvan şekillerinden oluşmaktadır. Sizlerin aklınıza gelebilecek ve hoşluğu sergileyecek tarzlardan olmasına da özen gösterilmiştir. Ama daha değişik figürlerden yapılanlarda ise yıldızlar, ay şekli veya oyuncak şekilde dizaynlanan modellerde olmaktadır. Bunların yanı sıra dikkatleri oldukça ve fazlaca çekmek amacı ile en çok renk renk ve adeta rengarenk modeller yapılmaya çalışılmıştır. Bunların elde edilmesi için ise plastikler kullanıldığı gibi kumaşlardan oluşan figürler ve şekiller de yapılmıştır. Ayrıca yaprak şeklinde yapılan ve bu yaprakların sarmaşık görünüm kazandırmak amacı ile sarkık olarak dönencenin üzerin de yer almıştır. Bu yapraklara ise zenginlik ve renk verebilmek amacı ile de çiçeklerde kullanılmıştır.

Karma olarak tasarlananlarda ise hem hayvan figürleri ile birlikte çiçekler olmak üzere yapraklar ve modele zenginlik verebilecek niteliklerde figürler de dahil edilmiştir. Diğer bir açıdan düşünürseniz bebek odalarına ferahlık ve özel bir dekorasyonlar hazırlığı içerisinde olan ebeveynler tercih edilen mobilyalara, duvar dekorasyonlarına biraz daha estetiklik ve modernliği sunma adına bu bebek beşik dönence modellerinden seçme ihtiyacı duymaktadırlar.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca bebek beşikleri dışında kullanma fırsatını sunmak için bazen anne kucağında kullanma şansını bulacağınız gibi diğer bebek ürünlerine de monte edebilme imkanını da olacaktır. Çünkü bunların kolayca monte edilmesi ve gerek duyduğunuz anda bebeğiniz için onlara hoşluk kazandıracak nitelikler de olmasından dolayı mutlaka sizlerde bebeğiniz adına seçmelisiniz. Bazı modelleri ise keçelerin kullanılmış olduğu ve eğer isterseniz rahatlıkla sizlerin de yapabileceği şekillerden oluşması nedeni ile kendi emeğiniz ve yaratıcılığınız ile temin edebilirsiniz. Kısacası bebeğinizin beşiğine olduğu kadar bebeğiniz içinde ona sunacağınız en hoş oyuncak olarak ta düşünebilirsiniz. Artık bu sayede de erkek ve kız bebekleri için muhakkak onlara hitap edecek bir model bulabilecek ve zenginlikleri beşiklere kazandırma imkanını bu sayede de elde edebileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler