Yeni Moda, Yeni Modelleri

Bambi Yazlık Bayan Çanta Modellleri

  • 01 Temmuz 2014
  • 4.912 kez görüntülendi.
Bambi Yazlık Bayan Çanta Modellleri

Bayanlar vazgeçilmezi olan eşyaların başını çantalar çekiyor ancak yazında bir o kadar sıkıntı yaratan çantalar için yaz modasına ve yaz canlılığına uygun şıklıklta çantalar üreten BAMBİ markası bu çantalarda dahada canlı renkler kullanmayı tercih ediyor. Yeni yaz modasına uygun olmasının yanında şık tasarımlar sunduğu ortada ve yaz sıcaklarında fazla eşya taşımamak için farklı tasarımlarada yer veren PİNK&BAMBİ markası bayanların günlük yaşantısındaki işleri daha da kolaylaştırıyor. Buna örnek olarak bazı seri çantalarının askısını anahtarlık olarak tamamlıyor. Ve yaz şıklığına uygun bir biçimde canlı renklere ve özgün tasarıma sahip askı sunuyor. PİNK&BAMBİ markasının yeni seri çantalırının en büyük avantajı ise çantanın ağırlığı bunu minimal seviyeye çeken PİNK&BAMBİ markası yeni seri çantalarını en hafif derecede en çok eşya kapasitesini sağlıyor. Çantalar arasında boy değişimleri oluyor ancak en büyük boydaki çantası bile çoğu üretici firmanın ürettiği ve özellikle yaz için ürettiği çantalardan çok daha fazla avantaj sağlıyor. PİNK&BAMBİ markasının yeni seri çantalarında her bayana hitap eden nitelikte çantalar bulunuyor. Fiyat olarakda kesinlikle fiyat performans çantaları sunan PİNK&BAMBİ markası kalitesini de kullandığı kumaştan belli ediyor. Bazı seri çantalarında suni deri kullanması bir dezavantaj olarak görülmemeli. PİNK&BAMBİ yaz serisi çantalarının mini çantları bile normal boy çantalar kadar kullanışlı.

Önceden de değindiğimiz gibi canlı renkler kullanmasının yanında renkler bir o kadarda doygun kullanılan çantalarda kullanılabilirlik açısından bölümlere ayırma işlemi doğru bir biçimde ve kullanılalbilir biçimde planlanıp yapıldığıda çantaları yakından inceleyince belli oluyor ve anlaşılıyor.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

BAMBİ markasının yaz serisi çantalarının her kesime hitap ettiği de çantaların tasarımından belli oluyor. Günlük yaşam için farklı tasarımlara yer veren ve aynı şekilde özel günler içinde farklı tasarımlara yer veren PİNK&BAMBİ markasının sunduğu büyük avantajlardan birisi de mini çantalarının askılarının çıkarılıp portföy çantaya dönüştürülmesi ve bu konuda da en büyük artılarından birisi de klasik portföy çantaların kullanılabilirliği nerdeyse hiç yokken PİNK&BAMBİ markasının yaz serisi mini çantalarında kullanılabilirlik doruk noktada. Sonuç olarak kadınlarımızın vazgeçilmesi olan eşyalarını taşıyabilmesine yardımcı olan eşya da çantadır ve çantalarda vazgeçilmez hale gelirken şıklığı ve bir o kadarda rahatlığı ama bunların arasında en önemli olan çantanın kullanılabilirliğini en iyi yere taşıyan PİNK&BAMBİ markasının bize sunduğu en önemli üç özelliği de bir arada bulundurarak bu özelliklere uygun fiyat biçerek yaz sıcaklarında bayanların hayatını kolaylaştırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler