Yeni Moda, Yeni Modelleri

Ariş Evlilik Alyans Yüzük Modelleri

Ariş Evlilik Alyans Yüzük Modelleri

Çiftlerin birbirine verdiği sözün simgesi haline gelen alyanslar birçok renkte ve tasarımda son dönemlerde oldukça çeşitlidir. Bir ömür parmağınızda taşıyacağınız alyansı seçerken elbette ki diğer seçimlere nazaran daha fazla önem vereceksiniz. Bir ömür taşıyacak olmanın yanı sıra eşinizle de ortak bir paydada buluşarak almanız gereken alyanslar çiftler için tarz konusu önem arz etmektedir. Rose gold, gold, gümüş renklerin yanı sıra kadınlar için pırlanta detaylı modeller ve çeşitli tasarımlar ile yoğun çeşitliliğin vermiş olduğu bir kararsızlık söz konusu olabilir. Kadınlar için olan çift renkli, pırlantalı ve desenli seçimler uygunken erkekler için ise sade ve düz modeller tercih edilmektedir. Birbiriyle uyumlu fakat farklı tasarımlara sahip alyanslar ile hem şık hem ortak paydada buluşulmuş aynı tarzda yüzükler seçebilirsiniz. Alyansın sürekli yakılacak olması durumu tasarımın parmağınızda rahat bir kullanım olup olmayacağını kontrol etmek alyans seçiminde önemli hususlardandır. Parmağınıza göre fazla kalın ya da keskin kenarlı tasarımlar zamanla parmağınızı zedeleyebilir ya da kalın yüzükler terleterek rahatsızlık verebilmektedir.


Bu sebepten parmak yapınıza uygun bir yüzük seçmek mühimdir. Bunun yanı sıra yüzüğün genişliği de oldukça önemlidir. Alyans kan akışını engelleyecek kadar dar ve parmağınızdan düşecek kadar geniş olmamalıdır. Bir diğer dikkat edilecek husus ise alyansın iç kısmının desenli olmamasıdır. İç kısmı desenli alyans parmağınıza rahatsızlık verebilir ve tahrişe sebebiyet verebilir.
En Özel Anınız İçin En Özel Alyanslar: Alyans modellerinden klasik düz bombeli modeller zamansız parçalardan biridir. Son dönemlerdeyse kadınlar için desenli gümüş ve gold renklerin karışımıyla tasarlanan modeller farklılıklarıyla dikkat çektiğinden yoğun olarak tercih edilmektedir. Desenlerde piramit, kalp, yazılar, resim baskıları öne çıkmaktadır. Bunların yanı sıra şerit şeklinde yumuşak kıvrımlarla eklenen pırlanta taş tasarımlı alyanslar da oldukça zarif durmaktadır. Modern tasarımlı modellerde ise çizgi oyuntuları ve yine pırlanta taşlar dikkat çekmektedir. İki katlı modellerde kullanılan çift renk vurgusu ise alyansı klasiklikten uzaklaştırıp daha şık hale getirmektedir. Eğer parlak bir görünüm yerine mat tercih ediyorsanız desenli mat gümüş renk modeller sizin için iyi bir seçim olacaktır. Altın ve gümüş renklerin yanı sıra rose gold renk de gümüş ve altın kadar tercih edilmektedir. Rose gold modellerde gümüş detaylı tasarımlarla birlikte kullanılan taşlar ile hem şık hem de modern bir duruş sergilenmektedir. Ariş evlilik alyans yüzük modellerinin farklı renk ve tasarımdaki alyanslar ile en mutlu ve en özel gününüzde tarz ve zevklerinize uygun bir alyans seçerek mutlu bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler