Yeni Moda, Yeni Modelleri

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Son tasarımlardan içeren 2015 yeni sezon gelinlik modellerinde gelin adaylarını muhteşem ve şık stillerden oluşan zengin bir katalog beklemektedir. Özellikle her sezon da gelinlik tasarımların da bir önceki sezona nazaran yenilikler ve değişikliklerden oluşan ve gelinleri ayrıcalıklı bir estetik güzellik içerisinde yansıtan abiye gelinlik modelleri olmasına öncelik tanınmaktadır. Her zaman tercihlerin çoğunluğun da kabarık gelinliklerin seçimlerde ilk sıralarda olması sebebi ile bu 2015 sezonunda sıkça karşılaşacaksınız. Hemen hemen kesimlerin aynı olması nedeni ile farklılığı oluşturması amacı ile ya işlemelerde yada stillerin gözlere hitap eden görünümlerine bir çok değişiklikler kazandırılmıştır. Mesela uzun kuyruklu gelinliklerin görkemli olabilmesi adına kuyruk detaylarında katlar fırfırlar ile gösterişli hale getirilmiştir. Ayrıca üzeride straplez kesim uygulanarak muhteşemliğine şıklık kazandırılmıştır. Ayrıca kabarık gelinlik tasarımlarında sıkça tüller kullanılarak adeta gelin  adaylarının üzerine mükemmel bir şıklığı yansıtması amaçlanmıştır. Son sezonlardan oluşan tasarımlar da yenilikleri sunmayı başaran renkli gelinliklerin bu yeni sezon gelinliklerin de sıkça göreceksiniz. Ayrıca asimetrik kesimlerin modayı ve bayanların değişimi yakalaması için kullanılması neticesin de gelinliklerde de rahatlıkla uygulanmıştır.

Ama etek kısımlarına yapılan ve kabarık sağlayan farbalalar ve fırfırlara da yer verilmiştir. Zaten gelinlikleri muhteşem kılan kuşkusuz ki işlemeler olacağından dolayı genellikle taş işlemeler olmak üzere dantellerden oluşan güpürlerde kullanılmış ve muhteşem görünmesine fırsat sunulmuştur. Artık son tasarımlar da uzun gelinlikler ile birlikte kısa veya mini şeklinde de dizayn edilen modellerde tasarımlar içerisinde yer almaktadır.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çünkü her gelinliğin bir özelliği oluşturarak gelin adaylarının üzerine şıklığı kusursuz sağlaması amacı ile bu stilde hoş değişimler yapılması düşünülmüştür. Dar kesimli stillerde ise etek kısımlarında balık etekler, yırtmaçlar gibi rahat kullanım sunabilecek niteliklerde uygulanmıştır. Ayrıca çiçek motifleri bazen farklılığı ve yeni sezona uygun olması adına ayrı ayrı çiçekler ve güller gelinliğin üzerine serpiştirilerek dahil edilmiştir. Mesela tüllü gelinliklerde dantellerden veya satenlerden elde edilen çiçekler olsun güller olsun modellere ayrı bir detay sunmasından dolayı seçimlerde de sıkça yer verilen tasarımları oluşturmaktadır. Bunlar dışın da ise her yeniliği ve özel tasarımları içerisinde bulundurması nedeni ile muhakkak sizlerinde düşlediği gelinliği sunacaktır. Çünkü her gelin adayının mutlaka kendi tarzına ve stiline uygun düşündüğü bir gelinlik modeli olacağı için artık 2015 gelinliklerinde bulma imkanınız olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Sponsor Siteler
Yandex.Metrica

Site Haritası-Sitemap

Moda


Kategori Seçiniz
Arşivler